Nie tylko tango, czyli o Argentynie od zakrystii...
poniedziałek, 18 kwietnia 2011 07:51

Plakat zapraszający na spotkanie o Argentynie

 

Serdecznie zapraszam na spotkanie z ks. Ireneuszem Kliche, kapłanem archidiecezji katowickiej, pracującym na misjach w Argentynie.

Spotkanie będzie miało miejsce w środę wielkanocną 27 kwietnia w sali 101 Wydziału Teologicznego UŚ przy ul. Jordana 18 w Katowicach.

 
Spotkanie z misjonarzami w klubie Wysoki Zamek
niedziela, 20 marca 2011 20:34

Spotkanie z misjonarzami w klubie Wysoki Zamek W katowickim klubie Wysoki Zamek przy ul. Gliwickiej 96a (wejście od ul. Janasa) w dniu 24.03.2011 o g. 19.30 będzie miało miejsce spotkanie z misjonarzami, Ojcami Białymi: o. Dariuszem Zielińskim i Otto Katto Asimwe. Poświęcone będzie tematyce Algierii i tragicznej historii znanej z filmu "Ludzie Boga".

Więcej…
 
Mój kolega szkolny z misji
niedziela, 20 marca 2011 16:00

Logo konkursu

Przypominam zainteresowanym, że 31 marca 2011 r. mija ostateczny termin nadsyłania prac na tegoroczną edycję konkursu "Mój kolega szkolny z misji".

Więcej…
 
Dzień Solidarności, Postu i Modlitw z Misjonarzami
niedziela, 20 marca 2011 15:16

W II Niedzielę Wielkiego Postu, tj. 20 marca br., nazywaną Dniem Solidarności, Postu i Modlitw z Misjonarzami, a przeżywaną w tym roku pod hasłem „Mieć jednego ducha i jedno serce” (tzw. Niedziela „Ad Gentes”), pomóż polskim misjonarzom. Wyślij SMS o treści MISJE na numer 72032.
Koszt 2,00 zł + VAT.

 

 
Powitanie
sobota, 05 marca 2011 14:44

Witam na stronie PDM AK! Skoro tu jesteś, świadczy to o tym, że sprawa misji Kościoła nie jest Ci obca. Życzę, aby wizyta na witrynie pomogła odnaleźć (albo wskazała, gdzie szukać dalej...), odpowiedzi na nurtujące pytania. Wszak nie o ciekawość tylko chodzi – „biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii” (1 Kor 9,16). Kto poważnie traktuje swą więź z Panem, nie może nie być zaangażowany misyjnie...


Strona przez informacje na niej się pojawiające, chce służyć animacji misyjnej oraz jednoczeniu wszystkich, a zwłaszcza wiernych powiązanych z archidiecezją katowicką, zainteresowanych w szczególniejszy sposób dziełem ewangelizacji.


W wypadku pytań czy sugestii, proszę o kontakt e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Serdecznie pozdrawiam,
Szczęść Boże,
ks. dr Grzegorz Wita
dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych Archidiecezji Katowickiej

 
« pierwszapoprzednia31następnaostatnia »

Strona 31 z 31